موج

آیت الله میرعمادی:

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در آئین تودیع و معارفه مدیران کل صدا و سیمای مرکز لرستان بر نقش تبیینی رسانه ملی در معرفی دستاوردهای چهل ساله نظام تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، آیت الله سید احمد میرعمادی در آئین تودیع و معارفه مدیران کل صدا و سیمای مرکز لرستان بر نقش تبیینی رسانه ملی در معرفی دستاوردهای چهل ساله نظام و انقلاب تاکید کرد و گفت: رسانه ملی در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باید هدایت افکار عمومی را مورد توجه قرار دهد.

رسانه ملی در حماسه 9 دی به درستی عمل کرد

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه رسانه ملی در حماسه 9 دی وظیفه خود را به درستی انجام داد، تاکید کرد: صدا و سیما باید در ایجاد وحدت بیشتر میان مردم و مسوولین نقش اثرگذار خود را ایفا کند.

امام جمعه خرم‌آباد، ترویج فرهنگ زندگی ایرانی اسلامی را از مهمترین رویکردهای صدا و سیما دانست و افزود: باید با بهره گیری از نظر کارشناسان و خبرگان، در ترویج مضاعف این فرهنگ عمل کرد چراکه نسل جوان نیازمند هدایت و راهنمایی است که این مهم به واسطه حضور نخبگان و از طریق رسانه ملی امکان پذیر است.

صدا و سیمای مرکز لرستان، دستاوردهای چهل ساله انقلاب را بیان کند

آیت الله میرعمادی، تصریح کرد: امروز آقای علیرضا شیروی به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان منصوب شد، اتفاق خوبی است که امیدوارم با همت مضاعف و روحیه جهادی، با تولید آثار فاخر، به رشد و بالندگی بیش از پیش استان لرستان و کشور کمک کند و با کمک همکارانشان، دستاوردهای 40 ساله نظام و انقلاب را آنگونه که شایسته است برای آحاد مردم به ویژه نسل جوان بیان کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها