موج

تحقق وعده موج؛

در مراسمی با حضور معاون رسانه ملی و جمعی از مدیران استانی، علیرضا شیروی مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، دقایقی پیش در آئینی با حضور علی دارابی معاون رسانه ملی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، استاندار لرستان و جمعی از مدیران استانی، علیرضا شیروی مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان شد.

این در حالی است که خبرگزاری موج، در مهر ماه 97، از تغییر در بدنه مدیریتی صدا و سیمای مرکز لرستان و انتصاب علیرضا شیروی در این جایگاه خبر داده بود.

بیشتر بخوانید:

علیرضا شیروی مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان

بر اساس این گزارش، سرانجام صبح امروز در مراسمی، علیرضا شیروی به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان معرفی و از خدمات محمد بازوند تقدیر شد تا پایانی بر اما و اگرهای این چند ماهه باشد.

شیروی کیست؟

گفتنی است شیروی، دارای مدرک دکتری مطالعات امنیت ملی و مدرس رشته‌های جامعه شناسی و انقلاب اسلامی است و قائم مقامی شبکه مستند، معاونت فرهنگی موسسه فرهنگی مطبوعاتی جام جم، مدیریت گروه تلویزیونی مرکز بسیج صدا و سیما، مدیریت گروه سیاسی شبکه دو و چهار سیما، مدیریت گروه تولید مستندهای سیاسی معاونت سیاسی، دبیری نخستین جشنواره انیمیشن بسیج کشور، سردبیری اخبار شبکه خبر و جام جم آمریکا، تهیه کنندگی در شبکه‌های یک، خبر، سحر و مرکز مستند سیما و مدیرکلی صدا و سیمای مرکز ایلام را در کارنامه خود دارد.

خبرگزاری موج این انتصاب را به علیرضا شیروی و مجموعه صدا و سیمای مرکز لرستان تبریک می‌گوید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها