موج

سرپرست راه وشهرسازی اصفهان:

سرپرست راه وشهرسازی اصفهان گفت: اغلب پروژه های راهسازی در سطح استان به زیر آسفالت رسیده اند که به بهره برداری رسیدن آنها نیاز به اختصاص قیر دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، امیرخانی در نشست مسئولین شهرستان اردستان با اشاره به اینکه اغلب پروژه های راهسازی در سطح استان به زیر آسفالت رسیده اند، بیان داشت: تامین قیر یک معضل در به اتمام رسیدن پروژه های راهسازی است.

وی ضمن ارائه راهکارهای لازم جهت رفع مشکلات حوزه های مختلف مسکن، راه، شهرسازی و املاک دولتی واگذاری به شهرستان با توجه به درخواستهای شهرستان درخصوص تکمیل پروژه های راهسازی به عدم تخصیص قیر به پروژه ها اشاره داشت و گفت: تامین قیر لازم جهت احداث پروژه های راهسازی و به اتمام رساندن و تکمیل پروژه های عمرانی در این حوزه بسیار حائز اهمیت است که متاسفانه میزان قیر اختصاصی به پروژه ها کفاف به اتمام رسیدن و انجام عملیات آسفالت آنها را نمی دهد .

سرپرست راه وشهرسازی اصفهان اظهار داشت: اغلب پروژه های راهسازی در سطح استان به زیر آسفالت رسیده اند که جهت به بهره برداری رسیدن، تامین قیر آنها حائز اهمیت است.

راه و شهرسازی

نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی نیز با توجه به اقدامات انجام شده در بخش راه ، مسکن وشهرسازی در شهرستان گفت: اقدامات انجام شده در راستای بازآفرینی شهری طرح ایده آل و خوبی است اما باید به عمل کار برآید و محلات هدف بازآفرینی در شهرستان یکی پس از دیگری مورد بازسازی و بهسازی قرار گیرد تا برای مردم ملموس باشد.

گفتنی است؛ شهرستان اردستان واقع در  ۱۱۸ کیلومتری شمال شرق اصفهان دارای۲ بخش، ۳ شهر، ۷ دهستان و ۳۰۶ روستای دارای سکنه است و دارای 198کیلومتر راه اصلی و 960 کیلومتر راه روستایی است که به لحاظ قرارگیری در کریدور شمال به جنوب کشور از جمله شهرستانهایی است که از حوزه راه وشهرسازی دارای اهمیت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها