موج

همزمان با سراسرکشور؛

همزمان با سراسر کشور مراسم حماسه ۹ دی به صورت ویژه در بقاع متبرکه استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همزمان با سراسر ایران مراسم حماسه ۹ دی به صورت ویژه در جوار حرم مطهر ۴۰ بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان استان اصفهان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام ولی‌الله روان با اشاره به اینکه از منظر ولایت، حماسه 9 دی دارای عظمت و اهمیت فراوان است و بر همین اساس، در تاریخ این حماسه ماندگار خواهد بود، اظهار داشت: فتنه و نفوذ دو عنصر هستند که دشمنان با استفاده از آن قصد ضربه زدن به کشور مورد نظر را دارند.

وی افزود: آمریکا و دیگر دشمنان با برنامه‌هایی که در سال 88 اجرا کردند کینه خود را از انقلاب و اسلام نشان دادند.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: 9 دیرا باید گرامی و زنده نگه داشت چون یادآور پرخسارت‌ترین فتنه پس از انقلاب اسلامی و چگونگی پایان بخشیدن به آن است. 9 دی را باید مبارک دانست بخاطر درس‌ها و عبرت‌هایی که از حوادث سال 88 می‌توان و باید گرفت و 9 دی را باید برای پیشگیری از فتنه‌های بعد یا مواجهه با فتنه‌های در حال انعقاد، بزرگ‌ بداریم.

حجت‌الاسلام روان گفت: سیره و روش پیامبران الهی، ائمه اطهار و صالحان نیز در طول تاریخ، مرزبندی با جریان‌های باطل و دشمنان راه مستقیم هدایت بوده است.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اظهار داشت: در همین راستا و با هدف تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی و ولی فقیه که برگرفته شده از معارف اسلامی و اهل بیت(ع) هستند همزمان با سراسر کشور مراسم حماسه 9 در جوار بقاع متبرکه سراسر استان اصفهان و به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 40 امامزاده عظیم الشان و شاخص استان برگزار می‌شود تا بار دیگر مردم مومن و متدین ایران اسلامی با حضور پرشور خود که مبتنی بر بصیرت است مشت محکمی را بردهان دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی بزنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها