موج

زمان و مکان مراسم بزرگداشت نهم دی در بندرعباس و شهرستان‌های استان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام ارجمند مسئول برگزاری مراسم بزرگداشت ۹ دی و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در هرمزگان گفت: اجتماع مردمی نهم دی در بندرعباس ساعت ۹ صبح روز یکشنبه در میدان انقلاب مقابل هتل هرمز برگزار می‌شود. سخنران این اجتماع مردمی، آیت الله «سید ابراهیم رئیسی» تولیت استان قدس رضوی است.

اجتماع مردمی در شهرستان میناب ساعت ۹ صبح در مسجد امام خمینی برگزار و تجمع کنندگان مسیر بلوار امام خمینی تا سه راه بسیج را راهپیمایی می‌کنند.

این مراسم در شهرستان رودان هم از میدان مرکزی این شهر تا مسجد جامع ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

اجتماع مردمی ۹ دی در شهرستان بندرلنگه ساعت ۹ صبح در حوزه علمیه آل البیت و در شهرستان پارسیان از میدان شهرداری تا میدان انقلاب ساعت ۸ صبح است.

در شهرستان جاسک نیز این مراسم در گلزار شهدای گمنام و شهرستان سیریک در سالن غدیر شهر بندر سیریک ساعت ۹ صبح برگزار می‌شود.

مراسم ۹ دی در شهرستان بستک نیز ساعت ۹ و سی دقیقه در سالن پیامبراعظم و در شهرستان بندرخمیر ساعت ۹ صبح روبروی مسجد امام علی ابن ابیطالب (ع) برگزار می‌شود.

اجتماع مردمی نهم دی در شهرستان حاجی آباد ساعت ۹ صبح در سالن تربیت بدنی و در شهرستان قشم ساعت ۱۰ صبح در امام زاده سید مظفر جزیره قشم برگزار می‌شود.

این مراسم در شهرستان بشاگرد ساعت ۹ صبح در میدان ولایت شهر سردشت و درشهرستان بوموسی ساعت ۱۰ و سی دقیقه از مقابل ناحیه مقاومت بسیج تا مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم بزرگداشت ۹ دی در جزیره هرمز هم ساعت ۱۰ صبح از میدان بسیج تا مسجد ابا الفضل اعلام شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها