خطیب جمعه بخش توکهور و شهر هشتبندی وضعیت معیشتی مردم، وضعیت جاده، وضعیت تلفن های همراه و ثابت و اینترنت و راه اندازی مرکز درمان را از خواسته های جدی مردم منطقه برشمرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام «محمد بارانی» در خطبه های نمازجمعه با بیان اینکه هر شکست خورده ای حق اعتراض دارد اما باید این موضوع را از مجاری قانونی پیگیری شود، افزود: رهبر معظم انقلاب هیئتی را مامور رسیدگی به اعتراضات کردند و صندوق هایی با نظارت کاندیداها بازشماری شد اما فتنه گران به بی قانونی خود ادامه دادند و کشور را به آشوب کشیدند.

وی ادامه داد: این نکته مهمی است که در مساله انتخابات و غیر انتخابات همه باید تسلیم رأی قانون باشند و در مقابل قانون تمکین کنند؛ و قطعا حوادث سال ۸۸ که برای کشور ضایعه آفرین  بود همه از همین ناشی شد که کسانی نخواستند به قانون و رای مردم تمکین کنند و افرادی که با شعار قانون گرایی در انتخابات حضور پیدا کرده بودند اما در عمل صریحا خلاف قانون عمل کردند.

امام جمعه بخش توکهور و شهر هشتبندی هماهنگی با سران استکبار را دومین شاخص فتنه معرفی کرد و گفت: تمام دنیای کفر در برابر انقلاب و کشور متحد شدند و در حالی که سران فتنه با شعار طرفداری از امام و نخست وزیر امام و عمل به سیره امام و غیره آمده بودند اما خلاف سیره قطعی امام عمل کردند.

بارانی فراهم کردن زمینه برای اتحاد همه منحرفان و کینه ورزان نسبت به انقلاب را جرم دیگر سران فتنه دانست و تصریح کرد: دشمن با این حرکت تحلیل کرد و بر اساس این تحلیل تصمیم گرفت و عمل کرد و علیه منافع ملی و مصالح ملت تشویق شدند. آیا این جرم کمی است؟

وی در ادامه عنوان کرد: شاخص مهم دیگر میدان دادن به کسانی بود که با مقدسات ملت ایران مشکل داشتند، عکس امام و رهبری را پاره کردند و آتش زدند، علیه مبانی انقلاب و امام شعار دادند، حرمت ماه رمضان را شکستند و در نماز جمعه و روز قدس علنا روزه خواری کردند، اینجا بود که دیگر مردم به میدان آمدند با حضور خود سیلی محکمی به آنها زدند.

امام جمعه بخش توکهور و شهر هشتبندی وضعیت معیشتی مردم، وضعیت جاده، وضعیت تلفن های همراه، ثابت و اینترنت و راه اندازی مرکز درمان را از خواسته های جدی مردم منطقه برشمردند و گفت: امیدواریم با پیگیری های دلسوزانه نماینده محترم و همکاری مسئولان دولتی این مشکلات به زودی حل شوند.