نماینده عالی دولت در شهرستان میناب با بیان اینکه دوازده کتابخانه در شهرها و روستاهای مختلف شهرستان میناب در حال احداث است، گفت: با برنامه‌ریزی و پیگیری کتاب‌های درسی و مرتبط با سنین مختلف در کتابخانه های میناب افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «محمد احمدی» در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان میناب که با حضور مدیر کل امور کتابخانه های عمومی استان هرمزگان برگزار گردید با اشاره به اینکه ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی نقش بسزایی در رشد جامعه دارد اظهار کرد: باید نگاه ویژه به این حوزه در شهرستان میناب داشته باشیم.

وی افزود: دنیا در حال توسعه است ما نیز باید با برنامه ریزی در حوزه کتاب، کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه در جهت رشد و توسعه کشور و شهرستان میناب گام برداریم.

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب گفت: 12 کتابخانه در شهرها و روستاهای شهرستان میناب در حال احداث می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کتب جدید تصریح کرد: اداره کل کتابخانه های استان هرمزگان نسبت به افزایش کتب جدید در کتابخانه های شهرستان میناب اقدام کند.

احمدی با بیان این مطالب که بخشی از جامعه ما را کودکان، دانش آموزان و دانشجویان تشکیل می دهند تاکید کرد: با برنامه‌ریزی و پیگیری کتاب‌های درسی  و مرتبط با سنین مختلف در کتابخانه های میناب افزایش یابد.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری و توسعه سواحل مکران گفت: یکی از موضوعاتی که در توسعه سواحل مکران باید مد نظر باشد پیوست فرهنگی آن است.

به گزارش موج، در پایان این جلسه از شهردار میناب، اعضای شورای اسلامی شهر میناب و کتابداران تجلیل شد.