موج

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به جانفشانی مدافعان حرم در حفظ نظام و انقلاب گفت: اگر توفیق دفاع از حرم را پیدا نکردیم می‌توانیم با امیدآفرینی در جامعه، مدافع حریم نظام، امام و شهیدان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در نشست کمیتۀ روستایی و عشایری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان گیلان که پنج‌شنبه ششم دی‌ماه در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی این استان برگزار شد با بیان اینکه کمیته روستایی و عشایری یکی از فعال‌ترین کمیته های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان در سال‌های اخیر بوده است، گفت: تاکنون بیش از 1380 فعالیت در این کمیته برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تدارک دیده شده است.

اهمیت بزرگداشت باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روستاها

وی با اشاره به اهمیت بزرگداشت باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روستاها و مناطق محروم، تصریح کرد: علی‌رغم همه تهدیدها و تحریم های استکبار جهانی در حق ملت بزرگ ایران، نظام مقدس جمهوری اسلامی شکست‌ناپذیر است و ملت آزاده ایران همچون روزهای پیروزی انقلاب اسلامی بر شعارهای اولیۀ خود پایبند بوده و برای دفاع از حریم ولایت، راسخ و استوار تا پای جان ایستاده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه خون پاک شهدا، نهال انقلاب اسلامی را به درختی تنومند تبدیل کرده است، اظهار کرد: وجود برخی نابرابری ها، تبعیض ها، بی‌انصافی ها و کج سلیقگی ها در کشور غیرقابل انکار است اما مردم بصیر ایران علی‌رغم نامهربانی‌ها، پاسدار نعمت بزرگ انقلاب اسلامی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با اشاره به نقش آفرینی طبقۀ محروم و کم‌بضاعت جامعه در پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: بسیاری از شهدای عظیم‌الشان پرورش‌یافته خانواده های روستایی هستند و بی‌منت برای دفاع از اسلام و انقلاب در جبهه های حق علیه باطل حضور پیدا کردند و به‌راستی آنان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند.

نجومی بگیران خائنان به انقلاب اسلامی و مردم

وی، نجومی بگیران را خائنان به انقلاب اسلامی و مردم دانست و تاکید کرد: خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران ذخائر انقلاب اسلامی هستند زیرا سرمایه وجودی ایثارگران و خون پاک شهدا این انقلاب را تاکنون پویا و سرزنده نگه‌داشته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان1

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه مدافعان حرم با تحمل همۀ رنج ها و دردهای امروز کشور، سینۀ خود را آماج گلوله های دشمن قرار دادند تا خطری متوجه اسلام و انقلاب نشود، گفت: اگر توفیق دفاع از حرم را پیدا نکردیم می‌توانیم با امیدآفرینی در جامعه، مدافع حریم نظام، امام و شهیدان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه دشمن ناجوانمردانه درصدد ناامید کردن مردم است، تصریح کرد: دشمنان نظام درصدد هستند تا با برجسته سازی برخی ضعف‌ها، دستارودهای پربار چهل سالۀ انقلاب اسلامی را زیر سوال ببرند لذا وظیفه داریم در فرصت‌های پیش‌رو کارنامۀ انقلاب اسلامی را برای مردم به‌ویژه نسل جوان تبیین کنیم.

وی شعار «افتخار به گذشته؛ امید به آینده» را محور برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد و یادآور شد: این شعار برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری است و اگر کسی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال ناامید کردن مردم باشد، اهداف دشمنان نظام را دنبال کرده و مرتکب گناه نابخشودنی شده است.

لزوم ارائه کارنامۀ چهل سالۀ انقلاب اسلامی در قالب هنر

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر لزوم ارائه کارنامۀ چهل سالۀ انقلاب اسلامی در قالب هنر، بیان کرد: کمیته روستایی و عشایری فعالیت‌هایی همچون ارائه خدمات ویژه پزشکی و دامپزشکی را در روستاها و مناطق محروم در دستور کار خود قرار دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها