موج

فرمانده آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نیروی دریایی ارتش بیان کرد:

فرمانده آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نیروی دریایی ارتش با اشاره به حضور مقتدرانه نیروی دریایی ایران در خلیج عدن، بیان کرد: بسیاری از کشتی های دیگر برای حفاظت در مقابل دزدادن دریایی از ناوگروه های ایران در خواست کمک و حمایت می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، ناخدایکم آریا شفقت رودسری فرمانده آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نیروی دریایی ارتش در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: اکنون جایگاه نیروی دریایی در سپاه و ارتش بسیار رفیع است.

حضور ناوگروه های نیروی دریایی ارتش در آب های بین المللی

ناخدایکم آریا شفقت رودسری، حضور ناوگروه های نیروی دریایی ارتش در آب های بین المللی را از افتخارهای کشور عنوان کرد و افزود: کارکنان نیروی دریایی ارتش هزاران مایل دورتر از مرزهای کشور پرچم جمهوری اسلامی ایران را در آب های بین المللی به اهتزاز در می آورند.

وی با اشاره به حضور مقتدرانه نیروی دریایی ایران در خلیج عدن، بیان کرد: بسیاری از کشتی های دیگر برای حفاظت در مقابل دزدادن دریایی از ناوگروه های ایران در خواست کمک و حمایت می کنند.

رتبه نخست مهارت آموزی نیروهای وظیفه

فرمانده آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نیروی دریایی ارتش از رتبه نخست مهارت آموزی نیروهای وظیفه در این فرماندهی خبر داد و تصریح کرد: بستر لازم برای مهارت آموزی جوانان در مرکز تخصصی مذکور فراهم است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها