موج

مدیرکل دفترفنی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد:

مدیرکل دفترفنی و نظارت بر طرح ها و اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان در بازدید از اماکن ورزشی شهرستان شفت گفت: عملیات مفروش نمودن زمین ورزشگاه تختی شهر شفت به چمن مصنوعی از ماه های آتی آغاز و در سال 98 به اتمام می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، روزبه زورقی مدیرکل دفترفنی و نظارت بر طرح ها و اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان نیز با بیان اینکه به دستور وزیر و  پیرو  دیدار مسوولین شفت با وی در تهران به شفت سفر نموده است افزود: وجود حداقل یک ورزشگاه مجهز و مناسب برای این شهرستان لازم و ضروری است.

عملیات مفروش نمودن زمین ورزشگاه تختی شهر شفت به چمن مصنوعی

زورقی در ادامه با اشاره به اینکه عملیات مفروش نمودن زمین ورزشگاه تختی شهر شفت به چمن مصنوعی از ماه های آتی آغاز و در سال 98 به اتمام می رسد و تامین روشنایی این مجموعه نیز به پس از آن موکول می شود افزود: اگر شهرداری ها، دهیاری ها و خیرین بتوانند زمین هایی با ابعاد 40*20 متر را زیر سازی و فنس کشی نمایند و در اختیار قرار دهند ؛ وزارت ورزش و جوانان در قالب طرحی کار مفروش نمودن رایگان آن به چمن مصنوعی را انجام خواهد داد.

مدیرکل دفترفنی و نظارت بر طرح ها و اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان1

محمد رضا محسنی فرماندار شفت با اشاره به اینکه تجهیز زمین ورزشگاه تختی به چمن مصنوعی، تامین روشنایی و توسعه جایگاه تماشاگران امکان میزبانی شایسته مسابقات استانی را در این شهرستان فراهم می کند افزود: عدم ساماندهی مصالح رودخانه ها و اجرا نشدن دیوارهای حفاظتی  سبب شده است تا زمین های ورزشی جیرده، سفیدمزگی ، خطیبان ، تکرم ، نهزم و ... تخریب و یا در معرض آسیب باشند .

وی با بیان اینکه تجهیز و نگهداری سالن های ورزشی سرپوشیده در شهرستان شفت نیازمند اعتبارات مستمر است افزود: ورزش یکی از راه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی و فراگیرشدن آن نیازمند توسعه زیرساخت ها است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها