موج

از6 دی تا 5 بهمن ماه؛

تئاتر "دلشوره" از امروز تا 5 بهمن ‌ماه در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان از ساعت 19:30 اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، تئاتر "دلشوره" به نویسندگی و کارگردانی جهانبخش سلطانی، از امروز6 دی‌ماه در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان آغاز می‌شود.

جهانبخش سلطانی نویسنده و کارگردان تئاتر "دلشوره" در نشست خبری گفت: "دلشوره" نمایش ادای دینی است در مقابل هجوم نابرابر فرهنگی و فشار و دردی که مردم تحمل می‌کنند.

این هنرمند بیان کرد: تئاتر "دلشوره" نمایانگر دردی است که باید آن را دید و در برابرش با دانش، ایمان و معرفت ایستادگی کرد.

وی افزود: تئاتر دلشوره روایتی از ترامپ‌های بومی و بیانگر درد دلار، ارز، سکه و  یورو است و رفاه‌طلبان بی‌دردی که رنج مردم را تماشا می‌کنند.

جهانبخش سلطانی

سلطانی با بیان اینکه خطر دشمنان داخلی بیش از دشمنان خارجی است، بیان  کرد: هنر یک تئاتر بصری است، "دلشوره" نیز نمایانگر دردی است که باید آن را دید و در برابرش با دانش، ایمان و معرفت ایستادگی کرد.

این کارگردان تئاتر با اشاره به اینکه قهرمان‌های  تئاتر "دلشوره" از جنس مردم هستند، گفت: این نمایش، ادای دینی است در مقابل هجوم نابرابر فرهنگی و فشار و دردی که مردم تحمل می‌کنند.

به گزارش موج ، تئاتر "دلشوره" از امروز تا 5 بهمن ‌ماه در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان از ساعت 19:30  با اجرای بازیگرانی چون بیژن گنجعلی، محمدرضا ترابی، لیلا قربانی و الینا ستاری اجرا می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها