موج

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان خبر داد:

کمیته پیک سایی شرکت توزیع نیروی برق کردستان در راستای برنامه ریزی به منظور کاهش 55 مگاواتی پیک بار در سال 98 تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛  هیوا لهونیان از لزوم کاهش 55 مگاوات پیک بار در سال 98خبرداد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان ضمن تبیین برنامه های پیش بینی شده کاهش پیک در تابستان سال 98 بیان کرد: برنامه پیک سایی سالانه در ابتدای مهرماه کلید میخورد و به پایان شهریور ماه سال بعد ختم میشود دراین بازه زمانی یکساله برنامه های متنوعی دربخش های بهره برداری، مشترکین و مدیریت مصرف هدف گذاری می شود که با اجرای آنها سهمیه پیک هر استان توسط شرکت توانیر مشخص می شود.

وی افزود: برنامه ریزی برای پیک سایی سال 98 اکنون آغاز شده و لزوم تلاش مستمر و مشارکت کلیه کارکنان در بخش های مختلف شرکت برای عبور از اوج مصرف تابستان 98 حائز اهمیت است.

لهونیان در ادامه با اشاره به اقدامات پیش بینی شده بیان کرد: انجام مستمر اقداماتی ازجمله آموزش و آگاه سازی مشترکین خانگی، صنعتی، کشاورزی، ادارات و اصناف ؛جمع آوری لامپهای پرمصرف؛ استاندارد سازی روشنایی معابر؛ شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز، کمک شایانی به تحقق برنامه های پیک سایی  شرکت خواهدکردکه امیدواریم با برنامه ریزی مناسب و پایش به موقع عملکرد بخش های مسئول اهداف برنامه محقق شود.

وی با اشاره به ارزیابی عملکرد مدیران براساس شاخص از پیش تعیین شده به صورت ماهیانه گفت: در حال حاضر سهمیه کاهش پیک سال 98 برای استان کردستان مجموعاً 54.5 مگاوات لحاظ شده است.

درپایان این جلسه درخصوص مشخصات فنی برنامه تدوین،  الزامات  و اجرای سیاست های ابلاغی، توسعه داشبوردهای اطلاعاتی مربوطه که از محورهای ویژه ماموریت برای گذر از فصل پیک درسال 98 است بحث وتبادل نظرشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها