موج

در پیام تسلیت تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) آمده است:

تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) پیام تسلیتی به مناسبت ارتحال مرحوم آیت‌الله شاهرودی گفت: مرحوم آیت‌الله شاهرودی از مسئولان قوی و امین در نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، آیت‌الله سیدعلی اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) پیام تسلیتی به مناسبت ارتحال مرحوم آیت‌الله شاهرودی گفت: مرحوم آیت‌الله شاهرودی از مسئولان قوی و امین در نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

متن پیام تسلیت آیت‌الله سیدعلی اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) در استان فارس قرار گرفته به شرح زیر است:

ارتحال اسفناک فقیه عالیقدر و مجاهد انقلابی حضرت آیت‌الله آقای حاج سید محمود شاهرودی( قدّس سرّه) ضایعه‌ای بزرگ برای جهان اسلام به ویژه ایران اسلامی است.معظّم لَه یکی از یاران با وفا و فداکار امام و رهبری و از استوانه‌های علمی و فکری و از مسئولین قوی و امین در نظام مقدّس جمهوری اسلامی بودند.

این مصیبت مولمه، جامعه اسلامی را داغدار و عزادار نمود.بی تردید سبک زندگی و سیره جامع این عالم برجسته و شخصیت عظیم‌الشّان، همواره به عنوان الگوی تمام عیار برای طلاب و فضلایی که همّت عالی دارند مورد توجه خواهد بود.

اینجانب فقدان این عالم ربّانی را به محضر مولایمان امام عصر(عج) و نائب به حقّ آن حضرت مقام معظّم رهبری(مدّ ظلّه) ، مراجع عظام ، علمای اعلام و حوزه های علمیه به ویژه دو حوزه مقدّسه نجف و قم تسلیت عرض می‌نمایم.

از خداوند متعال برای آن فقید سعید علوّ درجات و حشر با اجداد طاهرینش و برای عموم بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

سید علی اصغر دستغیب

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها