فرمانده انتظامی استان فارس از سوی فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان مدیر برتر ناجا انتخاب شد.

به گزارش حبرگزاری موج از فارس به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس، در گردهمایی سراسری فرماندهان، رؤسا و معاونان ناجا سردار گودرزی به عنوان مدیر برتر ناجا انتخاب و لوح تقدیر توسط فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به وی اهدا شد.

همچنین فرمانده انتظامی استان فارس با توجه به اهتمام انجام شده در راستای ایجاد و استمرار مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی نیروی انتظامی (مکنا) که منجر به دریافت نشان تعالی مکنا در یگان‌های تابعه شده، مفتخر به کسب لوح تقدیر در پنجمین دوره جشنواره مکنا شد. این طرح شامل نوسازی و بهسازی مقرهای نیروی انتظامی در شأن مردم فهیم استان و در طراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.

فرماندهی انتظامی استان فارس در ارزیابی برنامه‌های هفته ناجا در سال 97 نیز رتبه عالی را کسب و لوح تقدیری در این باره به سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس اهداء شد.

در پی کسب این موفقیت‌های پی در پی در مجموعه انتظامی استان فارس، سردار گودرزی از کلیه مردم شهیدپرور استان فارس و مسئولان که با پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت تعامل و همکاری لازم را داشتند و همچنین کارکنان پر تلاش و زحمتکش فرماندهی انتظامی استان فارس تقدیر و تشکر کرد.