دکتر هاشمی اظهار کرد : این شخصیت بزرگوار همیشه رضایت الهی، توجه به مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم را مورد عنایت قرار دادند .

به گزارش خبرگزاری موج گلستان ، پیام تسلیت دکتر هاشمی استاندار گلستان به مناسبت فوت آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام

بسم الله الرحمن الرحیم

 یآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ . ارْجِعِى إِلَى‌ رَبِّکَ رَاضِیَةً مَّرْضِیَّةً . فَادْخُلِى فِى عِبَادِى . وَادْخُلِى جَنَّتِى‌.

 ارتحال عالم فرزانه و مجاهد نستوه حضرت آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب تأثر و تألم فراوان گردید.

دانشمندی که در طول عمر با برکت خود در مسیر علوم متعالیه اسلامی و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام گام برداشت و بار سنگین مسئولیت های خطیری همچون عضویت در شورای نگهبان، ریاست قوه قضائیه، عضویت در مجلس خبرگان رهبری و در نهایت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام بر دوش کشید.

این شخصیت بزرگوار همیشه رضایت الهی، توجه به مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم را مورد عنایت قرار دادند و با تیکه بر الطاف خداوندی همواره سربلند بودند.

اینجانب ضایعه فوت و فقدان ایشان را به محضر مقام معظم رهبری ، مراجع عظام تقلید، علما و فضلای مکرم، حوزه‌های علمیه، اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، ملت قدرشناس ایران و بویژه بیت محترم ایشان تسلیت می‌گویم و از بارگاه ایزد منان برای آن عالم پرهیزگار غفران الهی و همجواری با اجداد مطهرشان و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.