معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، اصغر مختاری گفت: اصفهان با بیش از ٢٢باشگاه‌ کتابخوانی کودک و نوجوان، رتبه نخست بیشترین تعداد باشگاه‌ کتابخوانی کشور را کسب کرد.

وی بیان کرد: اصفهان با ثبت بیش از ٢٢ باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان، رتبه نخست را از نظر تعداد باشگاه‌های کتابخوانی در سطح کشور دارد.

مختاری با بیان اینکه پس از اصفهان، استان یزد با ١٨ باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در رتبه دوم قرار دارد، خاطرنشان کرد: جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان اصفهان با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل بهزیستی، اداره کل کتابخانه‌های عمومی و شهرداری اصفهان ٣ سال متوالی است که برگزار می‌شود.

وی افزود:  اختتامیه جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان اصفهان در نیمه نخست بهمن ماه برگزار می‌شود.

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای تقویت و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی طرح‌ها و برنامه‌های ملی مختلفی از جمله پایتخت کتاب، روستای دوستدار کتاب، جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان را چند سالی است که در دستور کار خود قرار داده است.