موج

رئیس پلیس امنیت عمومی استان از کشف 20 هزار عدد انواع قرص روانگردان در شهرستان بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «علی اصغر عبادی نیک» در جمع خبرنگاران گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر حمل وجابجایی قرص های اعتیاد آور توسط یک راننده تاکسی، مراتب بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی هرمزگان قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی‌های اطلاعاتی مشخص شد فردی به هویت «ع .ل» در پوشش راننده تاکسی نسبت به جابجایی قرص وشربت روانگردان در سطح شهرستان بندرعباس و بندرلنگه اقدام می‌کند.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: پس از اطمینان از حضور متهم در شهر بندرعباس، اکیپ مجربی از مأموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان با هماهنگی قضائی به محل شناسایی شده اعزام و بارعایت موازین شرعی وقانونی در بازرسی از خودرو تعداد 20 هزار عدد قرص ترامادول و 8 لیتر شربت متادون کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان اظهارداشت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به داسرا معرفی و در اجرای دستور قضائی پرونده جهت رسیدگی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سرهنگ عبادی نیک با اشاره به اینکه حفظ امنیت و برخورد با متخلفان اولویت اول کار پلیس و یکی از مطالبات به حق مردم از مجموعه انتظامی می باشد، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد فرصت طلب و متخلف، مراتب را از طریق مرکز فوریتهای پلیس 110 در میان بگذارند تا نسبت به برخورد قانونی با آنان در سریعترین زمان ممکن اقدام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها