نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس با اشاره به عدم توجه وزیر ارتباطات به وعده های داده شده، از محرومیت بیش از ۱۰۰ روستای حوزه انتخابیه اش از خطوط تلفن انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سید«مصطفی ذوالقدر» در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تقدیر از رئیس مجلس به علت سفر به استان هرمزگان و تصویب طرح های بسیار خوب عمرانی در این منطقه گفت: انتظار داریم همان‌طور که رئیس مجلس به شهرهای جاسک، خمیر و بندر لنگه سفر کرد، سفری هم به بشاگرد، میناب و سیریک داشته باشد که مردم این شهرها نیز منتظر حضور دکتر لاریجانی هستند.

نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی از وزیر دادگستری به دلیل توجه به تذکرات نمایندگان نیز تشکر کرد و گفت: توجهات وزیر دادگستری به دغدغه های مردم، خوشحالی مردم حوزه انتخابیه ام را به دنبال داشته است.

وی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به دلیل عدم توجه به وعده های داده شده درخصوص ایجاد خط تلفن در روستاهای حوزه انتخابیه اش انتقاد و تصریح کرد: با وجود گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی 100 روستای حوزه انتخابیه ام هنوز از داشتن خط تلفن محرومند و این در حالی است که وعده داده شده بود که تا 21 آبان ماه خطوط تلفن به مناطق روستایی منتقل شود ولی این وعده وزیر ارتباطات اجرایی نشده است.