کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور در سامانه «سامد»، به مشکلات بهداشتی و درمانی مطروحه از سوی مردم پاسخ گفت.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور در سامانه «سامد» استانداری لرستان، به مشکلات مطروحه از سوی مردم پاسخ گفت.

کوروش ساکی که باحضور در سامانه سامد، به تماس‌های تلفنی شهروندان پاسخ می‌گفت، اظهار داشت: این نوع از پاسخگویی موجب جلوگیری از هدررفت زمان ارباب رجوع می‌شود لذا اقدام خوب و پسندیده ای است که ازسوی دولت برنامه ریزی شده است.

عمده درخواست‌ تماس گیرندگان، بحث اشتغال بود

وی، عمده درخواست تماس گیرندگان را بحث بکارگیری و اشتغال و مشکلات نوبت دهی در برخی مراکز عنوان کرد و افزود: موضوع جذب نیرو یک بحث ملی است و در حال حاضر مجوزی برای جذب نداریم، لذا در صورت صدور هرگونه مجوز استخدام، مراتب به اطلاع عموم مردم شریف لرستان خواهد رسید.

ساکی در خصوص مشکل نوبت دهی مراکز درمانی هم، گفت: حق با تماس گیرندگان و ارباب رجوع است اما باید ظرفیت استان نیز درنظر گرفته شود چرا که ما به مراکز توصیه کرده ایم تا بیش از ظرفیت معمول نیز پذیرش کنند، علی ایحال تذکرات لازم به مراکز مورد اشاره تماس گیرندگان داده شد تا نسبت به خدمت رسانی مطلوب‌تر اقدام کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، ادامه داد: امیدوارم با توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی استان شاهد بروز مشکلات اینچنینی نباشیم و عموم مردم در لحظه واحد از خدمات دانشگاه علوم پزشکی و مراکز وابسته بهره مند شوند.