در دیدار استاندار گیلان با وزیر نیرو مطرح شد؛

وزیر نیرو در دیدار با استاندار گیلان حمایت کامل وزارت نیرو را از اجرای طرح های ساماندهی آب بندان ها، تالاب ها و کنترل سیلاب رودخانه های استان گیلان اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در این دیدار مصطفی سالاری استاندار گیلان از روند تدوین شیوه نامه ۲ طرح ساماندهی آب بندان ها و تالاب ها و ساماندهی و کنترل سیلاب رودخانه های استان گیلان با همکاری ومشارکت ۷ ماهه مدیران دستگاه های اجرایی، قضایی و نظارتی در ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای معادن و مزیت های اجرای این طرح ها گزارشی ارائه کرد.

سالاری خواستار تامین اعتبار وزارت نیرو درخصوص پروژه های اولویت دار شرکت توزیع برق، آب و فاضلاب شهری و روستایی و برق منطقه ای گیلان و نیز تقویت اعتبار اجرای پروژه های در حال احداث سدهای مخزنی گیلان شد.

در این دیدار دکتر رضا اردکانیان حمایت کامل وزارت نیرو از اجرای طرح های ساماندهی آب بندان ها، تالاب ها و کنترل سیلاب رودخانه های استان گیلان را اعلام کرد و دستورهای لازم درخصوص تسهیل و رفع موانع موجود در اجرای این طرح ها را صادر کرد.

همچنین وزیر نیرو درخصوص تسریع در اجرای پروژه های این وزارتخانه در استان گیلان و تامین اعتبارهای لازم دستورهای مقتضی را صادر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها