فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از دستگیری قاتل پس از گذشت دو سال از ارتکاب جرم در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ بیژن بارسالاری گفت: در پی مراجعه حضوری فردی مبنی برمفقودی برادرش طی دو سال اخیر، پیگیری پرونده به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی با تأکید بر اینکه حدود دوسال از مفقودشدن فرد سپری و تاکنون توسط خانواده وی هیچ گونه پیگیری صورت نگرفته بود، افزود: از آنجا که همسر فرد مفقود شده نیز اخیراً به اتهام اخاذی و داشتن رابطه نامشروع دستگیر و روانه زندان شده بود، احتمال وقوع قتل توسط همسر فرد مفقودشده متصور گردید.

سرهنگ بارسالاری ادامه داد: متهمه که در زندان به سر می برد، در بازجویی های پلیسی چاره ای جز بیان حقیقت نداشته و اعلام داشت که به دلیل اختلاف خانوادگی، همسرخود را به وسیله ضربات ساطور به قتل رسانده و وی را در حیاط منزل دفن کرده است.

فرمانده انتظامی بندرلنگه بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با توجه به اعترافات قاتل، محل دفن مقتول را درمنزل وی شناسایی و بقایای جسد را از داخل گودال کشف کردند.

سرهنگ بارسالاری خاطر نشان کرد: عدم مهارت در کنترل خشم موجب وقوع قتل و صدمات جبران ناپذیری می شود که شهروندان می توانند با سعه صدر و استفاده از تجربیات دیگران از بروز موارد مشابه پیشگیری کنند.