فرمانده کل سپاه با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۲ گفت: امیدواریم دشمنان بیش از گذشته به توان پاسخ کوبنده ما پی برده باشند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در حاشیه برگزاری دوازدهمین رزمایش پیامبر اعظم (ص) 12 نیروی زمینی سپاه که در منطقه عمومی خلیج فارس و جزیره قشم برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این رزمایش پاسخی به ادعا‌های دشمنان بود. آن‌ها باید بدانند که توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران یک توان بازدارنده است و همان‌گونه که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) فرمودند، اگر بخواهند یکی بزنند، حتما ١٠ تا می‌خورند.

وی افزود: این توانمندی اینجا اثبات شد که جمهوری اسلامی و رزمندگان ما می‌توانند چنین کاری را انجام دهند؛ در واقع این توانمندی به نظر ما موجب بازدارندگی می‌شود.

جعفری تاکید کرد: امیدواریم که دشمنان بیش از گذشته به توان پاسخ کوبنده ما در برابر اقدامات خود پی برده باشند.

به گزارش موج، مرحله پایانی رزمایش پیامبر اعظم (ص) که صبح امروز با شعار نمایش اقتدار و امنیت پایدار در سایه وحدت ملی و ظرفیت سازی‌های نوین دفاعی در سطح راهبردی با رمز یا رسول الله و با پیام صلح و دوستی در جزیره قشم آغاز شده بود دقایقی پیش با با دستیابی به اهداف تعیین شده پایان یافت.