رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه از اجرای نمایش خواجه عطا به نویسندگی مجتبی سلیمی و کارگردانی حسین غلامشاهی در فرهنگسرای گوهر بندرلنگه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «حسین محسنی»  از اجرای نمایش خواجه عطا به نویسندگی «مجتبی سلیمی» و کارگردانی «حسین غلامشاهی» در فرهنگسرای گوهر بندرلنگه خبر داد.

وی در معرفی این گروه نمایشی گفت: تئاتر خواجه عطا کاری از گروه هنری «ماچینا» به کارگردانی «حسین غلامشاهی» و نویسندگی «مجتبی سلیمی» به مدت سه شب به روی صحنه رفت. 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه در ادامه افزود: موضوع نمایش در مورد فردی به نام خواجه عطا که فردی مبارز بوده و در مقابل استعمارگران پرتغالی‌ها که جزیره هرمز را اشغال کرده بودند ایستادگی کرد که یکی از افتخارات استان هرمزگان محسوب می شود.

محسنی عنوان کرد: در این نمایش «علیرضا زارعی»، «رضا آزاد دریایی»، «جعفر قاسمی»، «محمد حمزوی»، «لیلا غلامی»، «هما برازنده»، «شیخ علی علوی»، «یاسر صابرجو»، «حسین اصیلی مازغی» و «ایمان زینی» ایفای نقش می کنند.

به گطارش موج،  این نمایش اثر منتخب سی امین جشنواره تئاتر استان هرمزگان را کسب کرده است و کاندیدای معرفی به جشنواره بین المللی تئاتر فجر کشور می باشد