رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: یک جوان 17 ساله سنندجی که قصد رسیدن به طبقه مورد نظر از طریق کانال کولر را داشت از طبقه پنجم به طبقات پایین سقوط کرد و داخل کانال محبوس شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ سهیل فضل وزیری از نجات جوان 17 ساله محبوس شده در کانال کولر توسط نیروهای آتش نشانی خبرداد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج روز شنبه اظهار داشت: عصر جمعه خبر سقوط جوان 17ساله به داخل کانال کولر در فاز سه شهرک فرهنگیان از طریق سامانه 125 به این سازمان اطلاع داده شد که نیروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: 2 جوان 17 ساله در داخل یک ساختمان پنج طبقه نیمه کاره در حال کار بودند که کلید ساختمان را در یکی از طبقات جا می گذارند و به دلیل بسته شدن درب امکان دسترسی به کلید ساختمان را نداشتند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: یکی از این 2 جوان در یک اقدام خطرناک تصمیم می گیرد از طریق کانال کولر در پشت بام خود را به طبقه پایین تر ساختمان برساند که به دلیل شیب تند کولر به طبقات پایین تر ساختمان سقوط کرده و داخل کانال محبوس می شود.

وی اظهار داشت: نیروهای عملیاتی این سازمان از طریق پنجره یکی از طبقات خود را به داخل ساختمان می رساند و پس از جستجو توانستند این جوان را در طبقه 2 ساختمان پیدا کنند.

فضل وزیری با بیان اینکه پس از یافتن این جوان و با برش کانال کولر وی را از داخل کانال کولر بیرون کشیدند، افزود: خوشبختانه به جز صدمات جزیی از ناحیه لگن و شکم این جوان مشکلی خاصی پیدا نکرد.