نماینده ولی فقیه در گیلان عرضه زندگینامه شهدا را سبب احیای روح آرمانی در جوانان عنوان کرد و گفت: سیره شهدا بهترین الگوی ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با مسئول نمایندگی ولی فقیه و جمعی از فرماندهان تیپ نیروی مخصوص میرزا کو چک جنگلی با اشاره به اقتدار رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: امروز جوانان مانند رزمندگان دفاع مقدس مقتدرانه در مقابل قدرت های سلطه گر ایستاده اند.

وی، روحیه شهادت طلبی در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را ستودنی عنوان کرد و افزود: اکنون جوانان مطالبه گر ارزش های انقلاب، نظام و مقام معظم رهبری هستند.

انقلاب اسلامی تحول بنیادی در جامعه ایجاد کرده است

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تحول بنیادی در جامعه ایجاد کرده است، تصریح کرد: جوانان انقلابی با آتش به اختیار در فکر شهدا و انقلاب هستند.

آیت الله فلاحتی، زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا را احیای اسلام دانست و بیان کرد: یکی از امور مربوط به اهل بیت(ع) احیای فرهنگ شهادت طلبی در جامعه است.

آیت الله فلاحتی در دیدار با جمعی از فرماندهان تیپ میرزاکوچک1

وی، تکریم از شهدا را سبب توجه خداوند به جامعه عنوان کرد و گفت: شهدا به دو مقام والای رزق الهی و جایگاه تقرب خداوند رسیدند و از آن راضی هستند.

الگوسازی سیره شهدا در جامعه

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر الگوسازی سیره شهدا در جامعه، خاطرنشان کرد: الگوسازی و احیای نام و یاد کسانی که برای نظام اسلامی جانفشانی کردند، مهم است.

آیت الله فلاحتی، سیره شهدا را بهترین الگوی ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه توصیف کرد و یادآور شد: سبک زندگی به معنای ترویج ارزش های اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه شهدا از مفاخر جامعه هستند، اظهار کرد: عرضه زندگینامه شهدا موجب احیای روح آرمانی در جوانان می شود.