وزیر ورزش و جوانان سفر به شیراز، طی بازدید از ورزشگاه ۶ هزار نفره شیراز، تأکید کرد: تلاش می کنیم که ورزشگاه ۶ هزار نفره شیراز در هفته دولت سال آینده افتتاح شود.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز در سفر به استان فارس در حاشیه بازدید از استادیوم شش هزار نفری شیراز در جمع خبرنگاران گفت: تلاش می کنیم که ورزشگاه ۶ هزار نفره شیراز در هفته دولت سال آینده افتتاح شود.

وی با اشاره به اینکه شیراز می تواند میزبان مسابقات بین المللی باشد تاکید کرد: زیرساخت های مناسبی در شیراز وجود دارد که در کنار ورزشگاه بزرگ پارس، راه اندازی این ورزشگاه چند منظوره ۶ هزار نفر می تواند شیراز را مهیای میزبانی مسابقات بین المللی کند.

سلطانی فر تصریح کرد: ورزشگاه های سنندج، کرج، کرمانشاه، مشهد، قم و.. در حال ساخت است که به طور حتم تا پایان دولت دوازدهم افتتاح خواهد شد.

وی یادآور شد: استان فارس دارای استعدادهای فراوانی در بخش های مختلف ورزش است که باید در تمامی موارد شاهد توجه به ظرفیت های موجود و فراهم کردن شرایط مناسب برای این استعدادها باشیم.

وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: پروژه شش هزار نفری چند منظوره در شیراز، مشهد، قم، کرج، کرمانشاه، سنندج، بجنورد و زاهدان فعال است و قول داده‌ایم که تا پایان دولت دوازدهم همه آنها تکمیل شوند.