طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران،چهره شناخته شده و سرپرست سابق امور دبیری فدراسیون ، مشاور رئیس فدراسیون و رئیس کمیته آموزش مربیان فدراسیون شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز امیرعمیدی ،مشاور رئیس فدراسیون و رئیس کمیته آموزش مربیان فدراسیون شد.

طی حکمی از سوی مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران ، امیر عمیدی سرپرست سابق امور دبیری و از چهره های صاحب نام تنیس روی میز ایران که همواره از افراد تاثیرگذار این ورزش در سطح کشور بوده است ،  به سمت مشاور رئیس فدراسیون و رئیس کمیته آموزش مربیان فدراسیون منصوب شد .

امیر عمیدی طی سال های متمادی حضورش در تنیس روی میز ، خدمات شایان توجهی را به‌انجام رسانده که عمدتا این فعالیت ها در مباحث آموزشی و برگزاری کلاس های مربیگری متمرکز بوده است .

این چهره شناخته شده دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزش می باشد که سال ها مناصب مهم مدیریتی و تخصصی همچون سرپرست امور دبیری فدراسیون ، عضویت در هیات رئیسه و کمیته های تخصصی فدراسیون ، ریاست کمیته آموزش را عهده دار بوده ضمن اینکه با سال‌ها تدریس در کلاس های مختلف مربیگری ، مربیان بسیاری را تحت آموزش قرار داده است .‌

امیر عمیدی در حال حاضر مدرس کلاس های مربیگری درجه یک ، دو و سه در داخل کشور و همچنین مدرس فدراسیون جهانی در دوره های بین المللی مربیگری سطح یک و از ارکان اصلی طرح ملی استعدادیابی می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج کردستان؛امیرعمیدی متولد سنندج وریاست هئیت تنیس روی میز کردستان رانیز در کارنامه خود دارد.