موج

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان:

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در سومین جلسه هیات “اندیشه ورز”کارگروه فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: یکی از مهم ترین برنامه های خانه مطبوعات گیلان در دهه فجر امسال برگزاری همایش و جشنواره رسانه و انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در این جلسه که با حضور ابراهیمیان معاون فرهنگی، ثقتی مشاور فرهنگی مدیر کل ارشاد گیلان، رضوانی نژاد مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد، مرادی نماینده اتحادیه موسسات قرآنی، خورسندی مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان، حاذق نماینده اتحادیه انجمن های اسلامی، احمدی فر نماینده انجمن موسیقی و پورصادقی نماینده چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامیکانون آگهی ها و تبلیغات همراه بود، پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد برنامه های با رویکرد باور پذیر بودن و با چشم انداز 1404 و در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی باشد.

 در این جلسه مقرر شد هنرمندان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در اجرای برنامه ها مشارکت بالایی داشته باشند و از پتانسیل عظیم جامعه دانش آموزی و جامعه رسانه ای بهره لازم گرفته شود.

 مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با بیان اینکه جامعه رسانه ای و مطبوعاتی استان همواره در اجرا، تولید و بازتاب برنامه های دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب پیشرو بوده و از هم اکنون به انتشار موضوعات و مطالب مرتبط اقدام کرده اند، گفت:  یکی از مهم ترین برنامه های خانه مطبوعات گیلان در دهه فجر امسال برگزاری همایش و جشنواره رسانه و انقلاب است.

کریم خورسندی افزود: به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب به افرادی که با تولید و محتوا اقدام به نگارش مطالب و مقالاتی در خصوص چگونگی پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نمایند جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

وی اضافه کرد: محورهای جشنواره در خصوص نقش رسانه ها و خبرنگاران در پیروزی انقلاب اسلامی، مهم ترین اهداف انقلاب اسلامی و فرهنگ سازی در باورهای دینی و تاثیر و نقش مردم گیلان در پیروزی انقلاب می باشد که در رشته های سرمقاله و یادداشت، مقاله، عکس و گزارش می توانند مطالب تولیدی و منتشر شده خود را حداکثر تا تاریخ 12 بهمن ماه به خانه مطبوعات تحویل نمایند.

خورسندی خاطرنشان کرد: آثاری در جشنواره پذیرفته می شوند که از 12 بهمن 1396 لغایت 12 بهمن 1397 در یکی از نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری دارای مجوز چاپ و منتشر شده باشد.

وی خاطر نشان کرد: به نفرات اول تا سوم هر رشته جوایز ارزنده ای اهدا می شود و زمان دقیق برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره رسانه و انقلاب متعاقبا اعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها