فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه اعتماد مردم به ناجا در استان ها افزایش پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: روز به روز محبوبیت ناجا بین مردم بیشتر می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان با تبریک انتصاب آیت الله فلاحتی به عنوان نماینده ولی فقیه در گیلان از طرف مقام معظم رهبری گفت: نیروی انتظامی به لطف الهی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب کارهای بزرگی در کشور انجام داده است.

سردار اشتری به ایجاد امنیت عمومی و آرامش در جامعه توسط نیروی انتظامی در اغتشاش های دی ماه سال گذشته اشاره کرد و افزود: آرامش موجود در جامعه با هوشیاری مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری تحقق پیدا کرده است.

وی با اشاره به ماموریت های مخنلف ناجا به ویژه در حوزه اقتصادی، ارز و سکه از سال گذشته، بیان کرد: تجمع رانندگان و خشکسالی ها از موارد دیگری محسوب می شود که نیروی انتظامی عمل کرد خوبی از خود ارائه کرده است.

فرمانده ناجا به موفقیت ماموریت بزرگ نیروی انتظامی در اربعین اشاره کرد و یادآور شد: نیروی انتظامی در استان ها به آمادگی خوبی رسیده است.

سردار اشتری در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان1

به روز بودن از ویژگی های نیروی انتظامی است

اشتری با بیان اینکه به روز بودن از ویژگی های نیروی انتظامی است، تصریح کرد: ناجا حضوری مقتدرانه و هوشمندانه در عرصه های مختلف دارد.

وی به شاخص متفاوت آسیب های اجتماعی در استان های مختلف اشاره کرد و افزود: اقدام های پیشگیرانه خوبی در گیلان انجام شده اما با ایده آل ها فاصله داریم.

این مسوول با اشاره به اینکه اعتماد مردم به ناجا در استان ها افزایش پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: روز به روز محبوبیت ناجا بین مردم بیشتر می شود.

اشتری به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با افراد شرور اشاره کرد و گفت: مدارا با مردم گفتمان نیروی انتظامی است.