با حضور وزیر دفاع خطوط تولید تجهیزات الکترواپتیکی پیشرفته در اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج ازاصفهان، وزیر دفاع با حضور در شرکت صنایع الکترواپتیک وزارت دفاع در اصفهان از محصولات و دستارودهای جدید این صنعت بازدید و خطوط تولید تجهیزات الکترواپتیکی پیشرفته را افتتاح کرد.

امیر سرتیپ حاتمی در بدو ورود با حضور در جمع مدیران و متخصصین صنایع الکترواپتیک شرکت صنایع الکترونیک وزارت دفاع با تاکید بر توجه ویژه به نیازها و درخواست های تکنولوژیکی نیروهای مسلح، توجه به فرایندهای نوآورانه، مهندسی سیستم و مدیریت دانش؛ استاندارد سازی و تضمین های کیفیت را از اولویت های پیش برندگی صنعت دفاعی در شرایط تحریم دانست.

وی افزود: با توانمندی، ظرفیت های فوق العاده و زیر ساخت های فناورانه در شرکت صنایع الکترونیک و صنایع الکترو اپتیک اصفهان خواهیم توانست بطور جامع نیازهای به روز نیروهای مسلح را در حوزه های الکترواپتیکی، لیزری و تجهیزات پزشکی بدون نیاز به خارج از کشور پاسخ دهیم.

اصفهان- وزری دفاع

امیر سرتیپ حاتمی قدرت و اقتدار دفاعی کشور را مرهون آگاهی و بصیرت ملت بزرگ ایران اسلامی،تدابیر فرمانده معظم کل قوا، حمایت های دولت خدمتگزار و تلاش و مجاهدت های رزمندگان نیروهای مسلح و متخصصان صنعت دفاعی دانست و گفت: امروز صنایع دفاعی به عنوان پیشران صنعت کشور نماد خود باوری و اتکا به ظرفیت های داخلی است.

وزیر دفاع پیشرفت های چشمگیر در حوزه های مختلف بویژه الکترونیک و اپتیک در وزارت دفاع را مرهون تفکر انقلابی، جهادی و جوان گرائی دانست و افزود: در آینده خبرهای بسیار خوبی را از پیشرفت های صنایع الکترونیک وزارت دفاع به اطلاع  ملت عزیز و سربلندمان خواهیم رساند.