موج

جانشین پلیس راه گیلان هشدار داد؛

جانشین پلیس راه گیلان گفت: با توجه به بارش پراکنده باران و لغزنده بودن محور‌ها رانندگان با احتیاط بیشتری تردد کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سرهنگ جابر صفاری جانشین پلیس راه گیلان گفت: با توجه به بارش پراکنده باران و لغزنده بودن محور‌ها از جمله محور‌های کوهستانی رانندگان قبل از تردد در این محور‌ها تجهیزات خودشان را کنترل کنند و با احتیاط بیشتری تردد کنند.

وی با بیان اینکه، شهروندان و مسافران تا حد امکان از سفر‌های غیرضروری در محور‌های کوهستانی استان پرهیز کنند، افزود: در صورت تردد در این محور‌ها حتما به وسایل گرمایشی و زنجیر چرخ مجهز باشند.

جانشین پلیس راه گیلان گفت: رانندگان می‌توانند با رعایت فاصله طولی، پرهیز از سبقت غیرمجاز، تجاوز به چپ و سرعت غیرمجاز از سوانح رانندگی جلوگیری کنند.

سرهنگ جابر صفاری افزود: بر اساس آمار‌های دریافتی از دستگاه‌های تردد شمار نصب شده در محور‌های مواصلاتی، ترافیک هم اکنون در همه محور‌های برون شهری استان گیلان عادی و روان است.

وی گفت: در شبانه روز گذشته ۱۲ فقره تصادف منجر به جرح در جاده‌های گیلان رخ داده است که بر اثر این سوانح جاده‌ای ۱۴ نفر مجروح و به بیمارستان‌های استان منتقل شدند.

جانشین پلیس راه گیلان با بیان اینکه بیشترین علل تصادفات انحراف به چپ، توجه نکردن به جلو و رعایت نکردن حق تقدم است تصریح کرد: رانندگان می‌توانند با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوانح رانندگی جلوگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها