موج

با استفاده از فناوری‌های نوین؛

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت:یکی از برنامه‌های راهبردی دادگستری کل استان هرمزگان اقدام در جهت کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها است که در همین راستا با توجه به استفاده از فناوری‌های نوین، چون سامانه مدیریت پرونده‌ها (سمپ) و ابلاغ اوراق قضایی به صورت الکترونیک، میانگین وقت رسیدگی به پرونده‌ها کاهش یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین اکبری ، در جریان بازدید سرزده از مجتمع شهید بهشتی بندرعباس ضمن مشاهده روند رسیدگی‌ها در شعب مختلف این مجتمع، از سوی مسئولین مربوطه در جریان نحوه رسیدگی و آمار ورودی و موجودی پرونده‌ها در این مجتمع قرار گرفت.

وی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های راهبردی دادگستری کل استان هرمزگان اقدام در جهت کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها است که در همین راستا با توجه به استفاده از فناوری‌های نوین، چون سامانه مدیریت پرونده‌ها (سمپ) و ابلاغ اوراق قضایی به صورت الکترونیک، میانگین وقت رسیدگی به پرونده‌ها کاهش یافته است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: بهبود وضعیت خدمت رسانی و تسهیل مراجعات مردم به واحد‌های قضایی نیز به عنوان گامی موثر در جهت تحقق عدالت آسان و تکریم ارباب رجوع در زمره مهمترین اهداف و برنامه‌های دادگستری کل استان هرمزگان قرار دارد.

اکبری در جریان این بازدید با حضور در شعب مختلف حقوقی، خانواده و اجرای احکام مستقر در مجتمع شهید بهشتی بندرعباس از نزدیک بر حُسن انجام امور، نظارت و از تلاش‌های انجام شده از سوی مسئولین و کارکنان این مجتمع قضایی تقدیر کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با برخی از مراجعین مجتمع شهید بهشتی بندرعباس از نزدیک دیدار و گفتگو کرد و پس از استماع مطالبات شهروندان، دستورات لازم را به منظور رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده صادر کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها