موج

در آینده ‌ای نزدیک صورت می‌گیرد؛

فرماندار بندرعباس گفت: طرح اتوبوس تندرو شهری BRT به زودی خیابان اصلی(امام خمینی ره) شهر بندرعباس به طول 28 کیلومتر که 14 کیلومتر رفت و 14 کیلومتر برگشت است اجرا می گردد و باعث بهبود حمل و نقل عمومی در سطح شهر خواهد گردید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد پویا فر در جلسه شورای اداری شهرستان بندرعباس اظهار داشت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم و لازم است در این ایام با اجرای برنامه های متنوع باعث شور و نشاط در بین مردم شویم.

وی ادامه داد: این ایام فرصت مناسبی است تا  مدیران ادارات و سازمانها اقدامات صورت گرفته خود را به نحو مطلوب به جامعه اطلاع رسانی نمایند.

فرماندار شهرستان بندرعباس تصریح کرد: شیلات بندرعباس در سالهای اخیر رشد قابل قبولی داشته و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرعباس عنوان کرد: ادارات و سازمان‌ها طرح های خود را برای بهمن ماه آماده و پروژه های خود را برای افتتاح در ایام مبارک دهه فجر آماده سازند.

پویافر تصریح کرد: زمان زیادی تا دهه مبارک فجر باقی نمانده و نباید فرصت را از دست داد خصوصا اداراتی که کارهای عمرانی را بر عهده دارند و همچنین اداراتی که خدماتی هستند  باید کارنامه فعالیتهای خود را رائه دهند.

این مقام مسئول بیان کرد: طرح اتوبوس تندرو شهری BRT به زودی خیابان اصلی(امام خمینی ره) شهر بندرعباس به طول 28 کیلومتر که 14 کیلومتر رفت و 14 کیلومتر برگشت است اجرا می گردد  و  باعث بهبود حمل و نقل عمومی در سطح شهر خواهد گردید.

فرماندار بندرعباس در پایان گفت: عملکرد دستگاهها و سازمانهای شهرستان بندرعباس باید منجر به پیشرفت و خدمات بهتر به مردم گردد و راههای تعالی و توسعه را مدیران جامعه باز کنند و این امرتلاش شبانه روزی می‌خواهد  تا مردم رضایت و آسایش کافی را داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها