موج

رئیس هیات چوگان گیلان خبر داد؛

در راستای اجرای مصوبات سفر استانی سرپرست فدارسیون چوگان به گیلان نسبت به تحویل چهار اسب خوب چوگانی اقدام و مقدمات نقل و انتقال برای اعزام اسب ها به گیلان پیگیری و فراهم شده است.

 به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمد مهدی انتظام در جمع اعضای هیات چوگان گیلان با اشاره به اهمیت توسعه و ترویج ورزش کهن و باستانی چوگان در استان، به سومین مرحله اعزام تیم آقایان و بانوان چوگان گیلان به قصر فیروزه باشگاه شهدا تهران اشاره کرد و گفت: این اعزام پیرامون تمرین و کسب مهارت نوین تیم های چوگان صورت پذیرفت.

  رئیس هیات چوگان استان و بازیکن تیم گیلان ادامه داد: بازیکنان  بعد از انجام تمرینات طی نشست با سرپرست فدراسیون چوگان از تنها مرکز و بیمارستان تخصصی اسب کشور نیز بازدید کردند.

 وی یادآور شد: همچنین در راستای اجرای مصوبات سفر استانی سرپرست  فدارسیون چوگان به گیلان نسبت به تحویل چهار اسب خوب چوگانی اقدام و مقدمات نقل و انتقال برای اعزام اسب ها به گیلان پیگیری و فراهم شده است.

انتظام با اشاره به اینکه تا این لحظه گیلان اسب حرفه ای چوگان نداشت، افزود: این اقدام یک دستاورد بزرگ برای ورزش گیلان است.

هیات چوگان گیلان

رئیس هیات سوارکاری شهرستان رشت، در خصوص اجرای آموزش نعل بندی و پرورش اسب، خاطر نشان کرد:  در این راستا نیز توافقات و هماهنگی های لازم در خصوص اعزام مربی به گیلان  حاصل شده است.

 گفتنی است؛ امیر حسین کاتوزیان مسئول کمیته فنی و آموزش هیات چوگان استان گیلان، امید جعفری، بازیکن چوگان گیلان،

 راحله شنوای رئوف و مریم نصیری از  بازیکنان چوگان استان گیلان، از شرکت کنندگان و همراهان این برنامه بودند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها