فرماندار شهرستان میناب با اشاره به وضعیت نامناسب بلوار ولی عصر گفت: برای اجرایی شدن طرح پاکسازی شهر همکاری و مشارکت دستگاه ها ضروری است و لازم است این موضوع با روحیه تعاون و حرکت جهادی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «محمد احمدی» در جلسه شورای اداری شهرستان میناب با اشاره به اینکه اصل نظام ما با آموزه های دینی آمیخته شده است، گفت: رشد در همه حوزه ها را برای نسل جدید بازگو کنیم.

وی عنوان کرد: نقش تعزیرات حکومتی در راستای صادرات بسیار مهم است.

فرماندار شهرستان میناب با اشاره به ارزیابی های صورت گرفته شده در ماه های گذشته از اداره شهرستان، گفت: برخی از ادارات عملکرد های خوبی نسبت به ماه های گذشته داشته اند که قابل تعامل است.

معاون استاندار هرمزگان افزود: برای اجرایی شدن طرح پاکسازی شهر همکاری  و مشارکت دستگاه ها ضروری است و لازم است این موضوع با روحیه تعاون و حرکت جهادی انجام شود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان در ادامه این جلسه با بیان اینکه باید قانون را به سمت مردم هدف گذاری کنیم که جهت خدمت رسانی به مردم باشد، گفت:نگاه مدیران دستگاه ها به حوزه اقتصادی باید نسیت به سال گذشته متفاوت باشد.

«مرتضی مدنی فدکی» با بیان اینکه در استان هرمزگان اقدامات پیشگیرانه خوبی انجام شده است، ادامه داد: یکی از دلایل حجم بالای ورودی پرونده ها به تعزیرات جهل به قانون و عدم اطلاع رسانی به حوزه ماست.

وی با اشاره به اینکه مردم باید با آگاهی به ادارات ما مراجعه کنند، گفت: تعزیرات حکومتی اداره ای است که با تمامی حوزه ها ارتباط دارد.

وی در پایان عنوان کرد: ما باید به موضوع پیشگیری و اطلاع رسانی توجه داشته باشیم.