با همت سربازان گمنام امام زمان شهرستان میناب بیش از یک و نیم تن مواد مخدر و 7 هزار لیتر سوخت قاچاق در روستای تیاب شناسایی و کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان ، علی گرمه ای دادستان عمومی و انقلاب میناب از کشف 7 هزار لیتر فرآورده‌ نفتی قاچاق دپو شده در این شهرستان خبر داد و افزود: در راستای مقابله با پدیده قاچاق سوخت و جلوگیری از هدر رفت سرمایه ملی، مأموران اطلاعات شهرستان میناب، پس از اقدامات دقیق اطلاعاتی، محل نگهداری مواد مخدر را در روستای تیاب این شهرستان شناسایی نمودند.

وی در ادامه افزود: سربازان گمنام امام زمان در بازرسی از محل دپوی سوخت قاچاق، 1540 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، 5 دستگاه خودروی نیسان فاقد پلاک و  مجهز به مخازن انتقال سوخت، 29 عدد مخزن غیرمجاز و 8 دستگاه موتور مکنده کشف نمودند.

این مقام قضایی همچنین یادآور شد: با تشکیل چند اکیپ عملیاتی و اعزام نیروها به محل، ضمن پاکسازی منطقه مورد نظر 7 هزار لیتر فرآورده‌ نفتی قاچاق از نوع گازوئیل نیز کشف و ضبط شد.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان میناب در خاتمه خاطرنشان کرد: سوخت‌های مکشوفه به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی این شهرستان انتقال یافته و پس از تشکیل پرونده، رسیدگی به موضوع در دادسرای عمومی و انقلاب میناب ادامه دارد.