معاون نظارت،بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان گفت: تعداد شش هزار و 665 مورد بازرسی در نیمه اول طرح پایش مشهود بازار در استان هرمزگان توسط بازرسان از واحدهای صنفی انجام گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «عبدالرضا پیروی منش» گفت: با توجه به اجرای طرح نظارتی مشهود بازار در استان هرمزگان در نیمه اول اجرای طرح مذکور در استان شش هزار و 665 مورد بازرسی از واحدهای صنفی توسط بازرسان سازمان و همچنین گشت های مشترک با اداره کل تعزیرات حکومتی بعمل آمد.

وی افزود: از این تعداد بازرسی تعداد 556 پرونده تخلف و مجموع یک هزار و 14 مورد  تخلف کشف شده به ارزش ریالی بیش از یک میلیارد و600 میلیون ریال تشکیل و جهت صدور رای نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان با اشاره به ایجاد 4 پایگاه سیار رسیدگی به شکایات مردمی مستقر در بندرعباس به آدرس های، انتهای خیابان آزادگان، چهار راه نخل ناخدا، ضلع جنوبی مجتمع تجاری زیتون و بلوار ساحلی ضلع شرقی پارکینگ صدف گفت: تا کنون بازرسان تعداد 355 واحد صنفی فاقد پروانه کسب و 460 واحد صنفی فاقد کارت مباشرت در شهرستان بندرعباس را شناسایی نموده اند.

وی در پایان افزود: ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با شماره تلفن گویای ۱۲۴ آماده دریافت هرگونه نظر، پیشنهاد، انتقاد و شکایت‌های مردمی از واحد‌های صنفی متخلف است.