موج

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: 19 واحد مسکن مددجویی که با مشارکت کمیته امداد و گروه جهادی شهید کاظمی تهران در جزیره هرمز ساخته شد، افتتاح و در اختیار مددجویان این جزیره قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در مراسم افتتاح مسکن مددجویان جزیره هرمز که با حضور فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران و جمعی از مسئولان این جزیره برگزار شد، گفت: 19 واحد مسکن مددجویی که با مشارکت کمیته امداد و گروه جهادی شهید کاظمی تهران در جزیره هرمز ساخته شد، افتتاح و در اختیار مددجویان این جزیره قرار گرفت.

وی بابیان اینکه این واحدها توسط گروه جهادی در مدت‌زمان 9 ماه ساخته‌شده است، افزود: برای ساخت این واحدها بالغ‌بر 900 میلیون تومان هزینه شده است که 475 میلیون تومان آن از اعتبارات کمیته امداد و مابقی آن توسط قرارگاه سپاه پاسداران محمد رسول‌الله تهران تأمین‌شده است.

الهیاری در ادامه به مشارکت سپاه پاسداران برای ساخت مسکن نیازمندان در استان اشاره کرد و گفت: کمیته امداد با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سال 95 تاکنون هزار و 850 واحد مسکونی برای خانوارهای نیازمند تحت حمایت این نهاد در استان هرمزگان ساخته‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد بابیان اینکه هدف از تأمین مسکن مناسب را محرومیت‌زدایی و کاهش فقر در خانوارهای نیازمند عنوان کرد و خاطرنشان کرد: همچنین ساخت 30 واحد منزل مسکونی مددجویی از دی‌ماه امسال در بخش توکهور و هشتبندی شهرستان میناب توسط گروه جهادی شهید کاظمی تهران نیز آغاز خواهد شد که هزینه ساخت این واحدها را کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پرداخت می‌کنند.

الهیاری در پایان گفت: در استان هرمزگان حدود 6500 مددجو تحت حمایت این نهاد هستند که فاقد مسکن و یا نیازمند مقاوم‌سازی منزل مسکونی خوددارند که امیدواریم در آینده نزدیک با برنامه‌ریزی مناسب و با کمک خیران و مردم نیکوکار بتوانیم گام‌های اساسی در این خصوص برداریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها