فرماندار بیجار با بیان اینکه هر جریان و توطئه ای که در کشور شکل می گیرد منشاء آن در خارج از کشور است، افزود: اتاق فکر دشمنان با ترفندهای مختلف در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ علی اکبر ورمقانی گفت:توطئه ای که در کشور شکل میگیرد منشاء آن در خارج از کشور است.

فرماندار بیجار در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت 9 دی و یوم الله 22 بهمن ضمن تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسگری(ع) اظهار داشت:دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از بدو تشکیل تا کنون یک ثانیه هم از فکر توطئه و براندازی آن نگذشتند.

وی با بیان اینکه هر جریان و توطئه ای که در کشور شکل می گیرد منشاء آن در خارج از کشور است، افزود: اتاق فکر دشمنان با ترفندهای مختلف در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اند.

فرماندار بیجار با تاکید بر اینکه قضایای سال 88 از بستر داغ فضای سیاسی انتخاباتی کشور برخواست ، بیان داشت: حماسه 9 دی نقطه عطفی برای جمع کردن بساط فتنه و توطئه ها در ایران بود.

ورمقانی با اشاره به سخنرانی بصیرت افزایی رهبر معظم انقلاب در دی ماه سال 88 در خطبه های نماز جمعه ، اعلام کرد: حماسه 9 دی مختص به یک جریان نیست و تمام دلسوزان انقلاب در آن نقش داشتند.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول این 40 سال ، افزود: منکر مشکلات مردم نیستیم اما عملکرد 40 ساله نظام در دوره های مختلف و در حوزه های گوناگون باید برای مردم تبین شود.