موج

تیم هندبال درخشان در بازی روز اول لیگ دسته دوم با نتیجه 26 بر 21 مقابل هیئت هندبال استان کرمانشاه به پیروزی رسید.

سخنگوی باشگاه درخشان کرمانشاه در گفتگو با خبرگزاری موج کرمانشاه گفت: از سال پیش که مقام سوم لیگ دسته سوم بزرگ‌سالان هندبال را کسب کردیم با تلاش و پیگیری‌های مستمر و همچنین حمایت آقای سلیمی توانستیم در رقابت‌های دسته دوم امسال شرکت کنیم. باشگاه درخشان کرمانشاه نیز مانند سایر باشگاه‌ها با مشکلات مالی مواجه بود که پیگیری زیادی هم برای حل این مشکل انجام شد و خدا را شکر تا امروز تمرینات خوبی داشتیم و سعی کردیم تیمی درخور نام کرمانشاه روانه مسابقات کنیم.

عرفان زنگنه که خود از مربیان و بازیکنان بزرگ‌سال باشگاه است، ادامه داد: از ترکیب بازیکنان باتجربه و جوان تیمی تشکیل دادیم که در هر شرایطی بتوانیم بازی را کنترل کنیم. ما در قدم اول توانستیم تیم قدرتمند هیئت هندبال استان کرمانشاه را شکست دهیم و با خیالی آسوده‌تر در انتظار بازی‌های بعدی باشیم.

وی افزود: در این منطقه از کشور، دو تیم از کرمانشاه، دو تیم از استان کردستان، تیم زنجان و تیم نقده حضور دارند و بازی بعدی ما فردا رأس ساعت 5 با تیم میزبان (مریوان) است. بازی امروز تیم مریوان را آنالیز کردیم و امیدواریم فردا به نتیجه دلخواه برسیم.

سخنگوی باشگاه درخشان کرمانشاه اعلام داشت: باشگاه درخشان، مانند هر باشگاه نوپایی نیاز به حمایت دارد و امیدواریم که در ادامه مسئولان استان توجه بیشتری به این باشگاه داشته باشند تا بتوانیم سال‌های سال افتخار کسب کنیم.

وی تصریح کرد: باشگاه هندبال درخشان کرمانشاه در یک سال گذشته افتخارات زیادی را در هندبال منطقه و کشور کسب کرده و برای اهالی هندبال شناخته‌شده است، این باشگاه در حدود 3 ماه است که تمرینات منظمی را برای حضور در لیگ دسته دوم کشور آغاز کرده و امید زیادی به صعود دارد.

لازم به ذکر است که مسابقات هندبال در 5 روز و به‌صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و این رقابت‌ها به‌صورت هم‌زمان در 4 منطقه کشور انجام‌شده و با صعود دو تیم از هر منطقه، هشت تیم برتر برای کسب سهمیه لیگ دسته یک کشور رقابت می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها