موج

با حضور استاندار گیلان در نمایشگاه فن بازار استان صورت گرفت؛

نمایشگاه فن بازار استان گیلان از 24 لغایت 27 آذر ماه از ساعت 9 الی 16 برای بازدید علاقمندان دایر است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مصطفی سالاری با حضور در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار غرفه های متعدد این نمایشگاه را مورد بررسی و بازدید قرار داد.

در این نمایشگاه علاوه بر معرفی دستاوردهای پژوهشی از پهباد کشاورزی سمپاشی هوایی رونمایی شد.

استاندار گیلان در حاشیه بازدید از نمایشگاه به تاثیر این نمایشگاه در رونق اقتصادی اشاره و اظهار کرد: باید مسیر تبدیل علم و پژوهش به نوآوری کالا و خدمات را با جدیت و  بهره گیری از دانش نوین طی کنیم.

نمایشگاه فن بازار استان گیلان1

وی با بیان اینکه استفاده مطلوب از علوم، مسیر دستیابی به موفقیت و بهره وری را افزایش می دهد، بر لزوم استفاده بهینه از ظرفیت های موجود در محیط، مواد اولیه و انرژی برای دستیابی به رونق اقتصادی تاکید کرد.

نمایشگاه ها محیطی مناسب برای تبادل اطلاعات و دانش است

نماینده عالی دولت در گیلان تصریح کرد: بالا بردن سطح کیفیت و کمیت در خدمات نهایی را ماحصل توجه به دانش دانست و افزود: نمایشگاه ها محیطی مناسب برای تبادل اطلاعات و دانش است.

نمایشگاه فن بازار استان گیلان3

سالاری خاطرنشان کرد: هدف گذاری نمایشگاه ها باید حمایت از افرادی باشد که به دنبال گسترش فناوری هستند و از فناوری های محقق شده از تلاش خود در جریان تولید کالا یا خدمات جدید بهره گرفته اند.

وی با اشاره به این مطلب که توسعه بهره وری در جریان تجاری سازی به جامعه کمک مستقیم می کند، پیوند بین تجاری سازی و تحقیقات را هدف اصلی نمایشگاه های تخصصی خواند.

نمایشگاه فن بازار استان گیلان2

لازم بذکر است نمایشگاه فن بازار استان گیلان از 24 لغایت 27 آذر ماه از ساعت 9 الی 16 برای بازدید علاقمندان دایر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها