موج

فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی کرمانشاه، 100 هزار نخ سیگار قاچاق کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی اظهار کرد: به دنبال اقدامات اطلاعاتی پلیس آگاهی مبنی بر فعالیت عده‌ای از قاچاقچیان فعال در حوزه سیگار و اینکه قصد دارند محموله بزرگی وارد کرمانشاه کنند، بررسی موضوع قاچاق سیگار در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با ردیابی مسیر تردد خودروی حامل سیگار قاچاق، گروهی از مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مسیر بیستون - کرمانشاه مستقر و این محور را به‌صورت نامحسوس تحت کنترل قراردادند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه خاطرنشان کرد: مأموران پلیس با دیدن خودروی تیبا که حامل بار قاچاق بود سریعاً وارد عمل شده و نسبت به توقیف آن اقدام کردند.

 بابیان اینکه در بازرسی از این خودرو 100 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد، گفت: طبق نظر کارشناسان ارزش این محموله قاچاق به حدود یک میلیارد و 200 میلیون ریال می‌رسد.

وی تصریح کرد: در این راستا خودروی حامل کالای قاچاق توقیف و راننده آن نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان از برخورد جدی و قاطعانه پلیس با پدیده قاچاق همچون سیگار خبر داد و گفت: امسال اقدامات بسیار خوبی در راستای برخورد با این پدیده انجام‌شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها