موج

در ۲۴ ساعت گذشته انجام شد؛

در ۲۴ ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی و اطفای آتش در ۳۸ مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان رشت صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در ۲۴ ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی و اطفای آتش در ۳۸ مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات مستقر در۱۴ ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل ۱۲۵ آتش نشانی در ۲۴ ساعت گذشته پاسخگوی ۷۴۵ تماس تلفنی شهروندان بوده است.

وی در ادامـه افـزود: از مجموع ۳۸ مـورد عملیات آتش نشانان، ۱ مورد حریق منزل مسکونی، ۱ مورد حریق خودروی سواری، ۱۸ مورد حریق علفزار، ۱مورد رها سازی حلقه های انگشتری در انگشت شهروندان و ۷ مورد بازدید وخدمات ایمنی و ۷ مورد محبوس شدن افراد در آسانسور و ۱ مورد صید حیوان(مار) بوده است.

مومنی در پایان به شهروندان توصیه کرد: با توجه به رعایت نکات ایمنی در سوار شدن و بهره گیری آسانسور و تصحیح نواقص موجود در آسانسورها توسط افراد متخصص ضروری است به محض محبوس شدن پس از اطلاع به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی، خونسرد و صبور باشند و تا لحظه اعلام گروه نجات برای خروج از کابین منتظر بمانند تا بواسطه عجله برای خروج دچار آسیب نشوند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها