موج

مدیرآموزش وپرورش شهرستان میناب از کسب رتبه برگزیده پژوهشگران مینابی در بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی کشوری در زمینه علوم اجتماعى خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  «غلام‌رضا سالاری میری» با اعلام این خبر گفت: در بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی «علیرضاصالحی» و «محمد سالارى» دانش‌آموزان پژوهشگر مینابی به عنوان نماینده استان هرمزگان در بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی در زمینه علوم اجتماعى برگزیده شدند.

وی عنوان کرد: این جشنواره به منظور ایجاد پرورش، رشد وشکوفایی استعدادها و خلاقیت‌های نوجوانان و جوانان و توسعه تعمیق روحیه پژوهش و نوآوری، حمایت از  و نوآور جشنواره جوان خوارزمی برگزار می شود.

سالاری میری اظهار کرد: در سال جاری تعداد 2 طرح مربوط به دانش آموزان دوره متوسطه شهرستان میناب به دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی ارائه گردید که طرح ها پس از بررسی و کارشناسی استانی در گروه‌های تخصصی، مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: یک طرح از دانش آموزان شهرستان میناب با عنوان «بررسی مردم شناختی روستای سرارو سیریک هرمزگان، با تأکید بر صنعت گردشگری» عنوان برتر کشوری را بدست آورد.

گفتنی است؛ دانش آموز علیرضا صالحی از دبیرستان استعدادهای درخشان بحرالعلوم و محمدسالاری از دبیرستان نمونه خاتم الانبیا شهرستان میناب این عنوان را بدست آوردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها