موج

طرح زمستانه پلیس راه در گیلان با رزمایش ماشین آلات و تجهیزات دستگاه ها آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سردار محمد رضا اسحاقی با اشاره به آغاز طرح زمستانه پلیس راه در گیلان بیان کرد: این طرح با هدف تسهیل عبور و مرور و ارتقاء سطح ایمنی راه ها در مواجهه با شرایط جوی در محورهای اصلی، فرعی و روستایی و رفع مشکلات احتمالی در جاده های استان اجرا می شود.

سردار اسحاقی گفت: بیش از 3 هزار نیروی پلیس راه، پلیس راهور، یگان ویژه نیروی انتظامی، جمعیت هلال احمر، اورژانس، راهداری و شرکت امداد جاده ای این طرح را تا 22 اسفند اجرا می کنند.

سردار محمدرضا اسحاقی افزود: این رزمایش امروز برای انسجام و همکاری بیشتر در جهت خدمت روانتر و بهتر به آحاد جامعه انجام می شود.

ضرورت استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی

وی بر ضرورت استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی تاکید و خاطر نشان کرد: با توجه به گستردگی راه های فرعی و اصلی در استان و پراکندگی جغرافیایی و نیز وجود راه های سخت گذر بایستی از تمامی ظرفیت ها برای زمان بحران های احتمالی بهره بگیریم.

سردار اسحاقی با بیان اینکه باید برای ساماندهی ، شناسنامه دار کردن و تقویت و آموزش ظرفیت های مردمی اهتمام شود، تصریح کرد: بخش اعظمی از امنیت مردم می تواند در بخش های مختلف خدمات رسانی با نقش مردم پایدار باشد از این رو باید با همکاری دستگاه های متولی این نگاه را نهادینه کنیم.

به گفته فرمانده انتظامی گیلان، این طرح به نمایندگی بیش از سه هزار نفر در بخش ها و دستگاه های مختلف از امروز تا 22 اسفندماه ادامه دارد.

کاهش 13 درصدی تلفات جاده ای

فرمانده پلیس راه گیلان نیز از کاهش 13 درصدی تلفات جاده ای خبر داد و گفت: در طرح زمستانی پلیس راه 450 نفر مامور در قالب 97 تیم خودرویی مشارکت دارند.

شرکت 475 راهدار در طرح زمستانه پلیس راه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان نیز از شرکت 475 راهدار در قالب 42 اکیپ و 288 دستگاه ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین در طرح زمستانی خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها