حسین خدرویسی گفت: در حال حاضر 72 هزار خانوار با جمعیتی نزدیک 200 هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه قرار دارند و ماهانه 31 میلیارد تومان برای آنان هزینه می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کرمانشاه از تحت پوشش بودن 13 هزار دانشجو و دانش‌آموز و 8 هزار یتیم در کمیته امداد امام خمینی کرمانشاه خبر داد و افزود: بیش از 45 هزار نفر از جمعیت تحت پوشش را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند و همچنین نزدیک به 100 هزار نفر از جمعیت تحت پوشش زنان هستند.

وی در خصوص میزان جمع‌آوری نذورات و صدقات در سطح کرمانشاه، اظهار داشت: میزان صدقات، زکات و کمک‌های مردم به کمیته امداد امام خمینی (ره) ماهانه 300 میلیون تومان است درحالی‌که هزینه‌ای که در ماه برای مددجویان انجام می‌شود با احتساب هزینه درمان، بهداشت، مسکن و ... به 31 میلیارد تومان می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه بابیان این مطلب که سال گذشته 105 میلیارد تومان برای اشتغال‌زایی 5514 مددجو هزینه شده است، خاطرنشان ساخت: میزان تسهیلات اشتغال‌زایی در نظر گرفته‌شده در سال جاری نیز 171 میلیارد تومان است و در کنار آن ماهیانه 19.4 میلیارد تومان مستمری به مددجویان پرداخت می‌شود.