مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: اولویت اصلی شرکت آبفا اصفهان تامین پایدار آب شرب و دفع بهداشتی فاضلاب در سطح استان است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، هاشم امینی در جلسه دبیران هیات ورزش بیان کرد:اولویت و دغدغه اصلی شرکت آب و فاضلاب تامین پایدار آب شرب و دفع بهداشتی فاضلاب مشترکین در سطح استان می باشد بنابراین از کارکنانی که  در رقابت های ورزشی در سطح استان و کشور به موفقیت هایی دست می یابند باید درانجام وظایف سازمانی هم سرآمد دیگر کارکنان باشند.

وی با بیان اینکه کارکنانی که در عرصه ورزش برای شرکت افتخار آفریدند از آنها انتظار می رود در انجام وظایف محوله هم سرآمد باشند عنوان کرد:اولویت و دغدغه اصلی شرکت آب و فاضلاب تامین پایدار آب شرب و دفع بهداشتی فاضلاب مشترکین در سطح استان می باشد بنابراین از کارکنانی که در رقابت های ورزشی در سطح استان و کشور به موفقیت هایی دست می یابند باید درانجام وظایف سازمانی هم سرآمد دیگر کارکنان باشند.

رئیس هیات ورزش شرکتهای آب و برق استان اصفهان با اشاره به افزایش کیفیت خدمات اعلام کرد:افزایش کیفیت خدمات یکی از راهبردها و سیاستگذاریهای اصلی صنعت محسوب می شود بدین ترتیب در چندسال اخیر تمام تلاشها در شرکت آبفا استان اصفهان حول محور توسعه خدمات با بهترین کیفیت بوده است.

ورزش کردن برنشاط و افزایش بهره وری تاثیر بسیاری دارد

 رئیس هیات ورزش شرکتهای آب و برق استان اصفهان گفت: در چند ماه گذشته  برای اولین بار تیم فوتسال آبفا موفق شد در مسابقات فوتسال وزارت نیرو به مقام نخست دست یابد که این جای تقدیر دارد اما آنچه مسلم است این برتری باید در تمام زمینه ها محرز باشد

امینی یکی از راههای تقویت روحیه نشاط و شادابی را میان کارکنان پرداختن به ورزش برشمرد و اظهارداشت:کارکنانی که در طول شبانه روز زمانی را به ورزش کردن می پردازند نسبت به افرادی که ورزش نمی کنند از نشاط و شادابی بیشتری برخوردار هستند که مطمئنا این ویژگی در افزایش بهره وری آنها تاثیر بسزایی دارد.

وی اعلام کرد: هزینه کردن برای ورزش نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود چرا که با ارتقاءسطح سلامت روحی و جسمی افراد، شاهد انجام بهتر کارها می شویم که این همان هدف نهایی است. 

رئیس هیات ورزش شرکتهای آب و برق استان اصفهان توسعه اماکن و تجهیزات ورزشی را بسیار حائز اهمیت برشمرد و خاطرنشان ساخت: در چندسال گذشته توسعه اماکن و فضای ورزشی بهمراه تجهیزات  ورزشی در دستور کار قرار گرفت به گونه ای که سالن ورزشی باران یکی از مجهزترین سالن های ورزشی در استان محسوب می شود.