2 کشتی‌گیر لرستانی با دعوت غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، به اردوی این تیم دعوت شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، مرحله جدید اردوی تیم ملی کشتی آزاد در حالی از روز 26 آذر ماه آغاز می شود که دو کشتی گیر لرستانی، علیرضا سرلک در وزن 57 و مرتضی قیاسی در وزن 65 کیلوگرم نیز به این اردو دعوت شده اند.

با تصمیم غلامرضا محمدی سرمربی تیم کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران نه تنها علیرضا سرلک و مرتضی قیاسی به اردوی تیم کشتی آزاد دعوت شدند بلکه، آزادکارانی همچون حسن رحیمی، سیداحمد محمدی، مهدی تقوی، رضا یزدانی، محمد حسین محمدیان و کمیل قاسمی نیز یک بار دیگر در جمع آزادکاران قرار گرفتند.

این در حالی است که اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان طی روزهای 26 آذر تا 4 دی ماه در محل خانه کشتی عبدالله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

حسن رحیمی دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک، کمیل قاسمی دارنده مدال نقره المپیک و رضا یزدانی دارنده چهار مدال طلای جهان و المپیک در حالی به این اردو دعوت شده اند که بعد از المپیک ریو تقریبا در هیچ میدانی حضور پیدا نکرده بودند.

محمدحسین محمدیان فرزند عسگر محمدیان دارنده مدال طلای آسیا و برنز جهان که به دلیل دوپینگ از سال 2105 در میادین حضور نداشت با پایان دوران محرومیت خود یک بار دیگر به جمع ملی پوشان اضافه شد.