جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: تمام تمهیدات انتظامی و امنیتی برای برگزاری هر چه بهتر مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اندیشیده شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسین حسین‌زاده در برنامه رادیویی "سلام اصفهان" بیان داشت: پلیس اصفهان تمام توان و استعداد خود را برای برگزاری بازی بدون حاشیه دو تیم سپاهان و پرسپولیس تمهیدات  انتظامی و امنیتی بکار گرفته است.

وی ادامه داد: امروز پیش‌بینی می‌شود جمعیت زیادی به ورزشگاه نقش جهان مراجعه کنند، از این رو نیروهای یگان ویژه و پلیس راهور با افزایش خدمات حفاظتی و نیروهای امدادی، مجموع پیش‌بینی‌های لازم را برای برگزاری این مسابقه و برقراری نظم، امنیت و آرامش هر چه بیشتر در محل انجام داده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه پلیس اصفهان تمام توان و استعداد خود را برای برگزاری بازی بدون حاشیه انتظامی و امنیتی بکار گرفته است، تاکید کرد: علاقه‌مندان فوتبال باید به چند نکته توجه کنند، مهم‌ترین آن اینکه ورزشگاه نقش جهان بین ۳۴ تا ۳۶ هزار نفر را می‌تواند پذیرش داشته باشد و بیش از این میزان ورود به استادیوم مشکل‌ساز خواهد بود، از این رو انتظار می‌رود افراد، مسابقه فوتبال را از طریق تلویزیون تماشا کنند.