مدیرکل بنیاد شهید و امر ایثارگران فارس در مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد استان گفت: جشن تکلیف، مقدمه و سرآغازی است که دختران و پسران خود را برای انجام تکالیف و فرائض دینی آماده می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، رجبعلی راهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در مراسم جشن تکلیف جمعی از فرزندان کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس که با حضور مدیرکل، معاونین توسعه منابع انسانی و بهداشت و درمان بنیاد فارس، جمعی از روسای ادارات و کارکنان بنیاد در مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار فارس برگزار شد، جشن تکلیف را مقدمه و سرآغازی دانست که دختران و پسران خود را برای انجام تکالیف و فرائض دینی آماده می کنند.

وی اظهار داشت: وقتی دختران و پسران مسلمان به سن بلوغ رسیدند می بایست مقررات الهی را به دقت رعایت کنند که این موضوع شامل انجام واجبات و پرهیز از محرمات می شود.

راهی افزود: جشن تکلیف، مقدمه و سرآغازی برای انجام فرائض دینی است که با برگزاری آن دختران و پسران برای انجام تکالیف دینی خود تشویق و ترغیب می شوند.

این مراسم با اجرای سرود، تواشیح و برنامه های متنوع فرهنگی  همراه بود و در پایان این مراسم نیز از جمعی از فرزندان کارکنان بنیاد استان که در مسابقات مختلف فرهنگی، ورزشی و علمی موفق به کسب مقام کشوری شده بودند تجلیل شد.